INFO CASTORIAN EXTREME RACE – TRIAL

1. Pierwsze i najważniejsze – w biegu Castorian Extreme Race – Trial mają zastosowanie wszystkie punkty Regulaminu Castorian Extreme Race.
2. Trasa Trial wynosi ok. 4 km i zawiera 20 przeszkód naturalnych i sztucznych.
3. Do przeszkód naturalnych zaliczane są wysokie podejście i zejście, czyli nasza Ściana Płaczu i bagno (nie trzeba będzie pływać, ale płytko nie jest) i znajomy Polonista, który ma kilka interesujących pytań. Przeszkody sztuczne to m.in.: ścianki pionowe (od 1,5 m do 2,7 m), ścianki skośne, zasieki, tunele, liny do wspinania, zjazdy, ciężary i jeszcze kilka innych, które będziemy wrzucać na stronę i profil FB 😉
4. Startujemy w falach po 30 osób co 5-10 minut. Szczegółowy harmonogram podamy najpóźniej tydzień przed startem. Jeśli z jakiegoś względu zależy Wam na starcie we wcześniejszej/późniejszej fali, piszcie na priv albo kontakt@castorian.pl Pomiar czasu elektroniczny, chipy montowane na sznurówkach butów, do zwrotu po biegu.
5. Limit czasu na pokonanie trasy wynosi 2 h.

6. W przypadku, kiedy nie możesz pokonać przeszkody, musisz wykonać 20 karnych burpees, żeby przejść dalej. Ale możesz poczekać, aż inni ją zaliczą, podpatrzeć technikę i próbować do skutku 😉
7. Podczas biegu, nawet indywidualnego, możesz prosić innych uczestników o pomoc. Jeśli jesteś obdarzona/y siłą perswazji – powodzenia! Nie proście tylko o pomoc w pokonaniu przeszkody naszych wolontariuszy – oni są od pilnowania, żebyście zaliczyli je prawidłowo i
reagowania, gdybyście potrzebowali (ale nie będziecie 😉 ) pomocy medycznej. No i od zagrzewania Was do boju rzecz jasna ;-)!
8. Starty indywidualne to indywidualne – jak szybko dobiegniecie na metę, takie miejsce zdobędziecie. Drużyna musi trzymać się razem. Nie ma opcji, że rozdzielacie się i wypuszczacie przed siebie największego charta spośród Was, który robi Wam wynik – w klasyfikacji drużyny liczy się czas ostatniego z Waszej trójki. Współpraca, wzajemna pomoc,
motywowanie i wspólny triumf – działajcie razem!
9. Zaczynamy bieg wcześnie, godzina podana w ogłoszeniu oznacza moment, kiedy się króciutko witamy i pierwsza grupa zaczyna rozgrzewkę. Biuro zawodów otwarte będzie na 2 godziny przed oficjalnym startem i czynne przez cały czas trwania biegów. Będzie kilka stanowisk, ale bierzcie pod uwagę, że wydawanie pakietów trwa i nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę. Sugestia – przyjedźcie już w ubraniu do startu, a to, co chcecie założyć później, ręcznik czy inne potrzebne po biegu rzeczy przygotujcie i oddajcie naszym wolontariuszom podczas wydawania pakietu (jeśli chcecie złożyć depozyt). Każda taka paczka
wyląduje w zamkniętym worku z waszym numerkiem i po biegu będziecie mogli ją szybko odebrać. UWAGA! Do depozytu przyjmujemy rzeczy do wartości max. 500 zł!
10. Pakiety. W ramach pakietu każdy z Was dostaje koszulkę techniczną, posiłek regeneracyjny, worek na depozyt, rękawice gumowane (mogą się przydać), wodę, piwo i medal na mecie. To podstawa, ale mamy nadzieję, że znajdziecie tam coś jeszcze;-)

11. Prysznice. Bardzo chcielibyśmy, ale opcja pryszniców w tej lokalizacji nie wchodzi raczej w grę (jeśli się coś zmieni, to na pewno dowiecie się pierwsi;-)). Będzie woda i tym samym możliwość spłukania z siebie największego błota, ale czarować Was nie będziemy – czyści stąd nie wyjdziecie. 12. Przebieralnie – oczywiście i oczywiście oddzielne dla Pań i dla Panów. Chyba, że chcecie inaczej ;-)?
13. Woda na trasie – będzie. Po trasie – nie tylko woda.
14. Jedzenie. PROŚBA!!! Dawajcie nam znać w mailu (przy zapisach nie ma niestety takiej możliwości), czy jesteście vege! Nie, nie, nie chcemy Wam wysyłać reklam knajpek wegańskich;-) – będzie posiłek regeneracyjny i chcemy wiedzieć, co dla kogo przygotować.
15. Kibice, Rodzina i Przyjaciele Królika – wszyscy mile widziani, ale nikt bez numeru na twarzy nie ma wstępu na oznaczoną trasę. Wrzucimy info o miejscach szczególnie widokowych, pokierujemy Waszych bliskich na punkty, gdzie mogą obserwować wasze zmagania (jeśli będzie chciało im się przedzierać przez las), zorganizujemy trochę atrakcji dla dzieciaków, ale o tym później. W każdym razie zapraszamy!